fbpx

“PRO.ACT Fest”


   

IV АНГЛОМОВНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ PRO.ACT Fest 2021 (Permission To Intermission) відбудеться з 27 по 29 серпня 2021 року у місті Київ, Україна.

 

Протягом трьох років наш англомовний фестиваль PRO.ACT Fest неодноразово збирав дуже різноманітних учасників. Серед яких були як маленькі незалежні театри і театральні колективи (CREATIVE LAB OBRAZ (Київ), Merry Land (Чернігів), EIDOS (Київ), Чародії (Одеса)) так і державні театри (Сузір’я, Молодий, ДАХ), були і учасники з різних країн. Наприклад, цього року ми мали серед учасників Heather Massie (Нью Йорк, США). Їх вистави були неперевершені, смішні, сумні, надихаючі.

Ми знаємо, що глядачі вже скучили за виставами. А ще ми впевнені, що не дивлячись на складні часи люди мають можливість зробити паузу та насолодитися мистецтвом. Тому девіз PRO.ACT Fest 2021 - Permission to Intermission і ми розпочинаємо прийом заявок на вже четвертий поспіль англомовний театральний фестиваль PRO.ACT Fest 2021, який відбудеться з 27 по 29 серпня 2021 року у місті Київ, Україна.
З нетерпінням чекаємо на ваші відео та заповнені заявки англомовних вистав за посиланням подати заявку на PRO.ACT Fest 2021

Фестиваль проводиться за підтримки ДП "Національна кінематека України", НСТДУ, центру Леся Курбаса, Асоціації Українських Незалежних Театрів, міжнародної організації аматорських театрів AITAProEnglish Theatre